• English
 • Latvia
 • Austria
 • български
 • Česky
 • Lithuania
 • Germany


REZULTATAI

 1. Projekto teorinė struktūra: projekto sampratos, tikslų, technologijų ir metodologijos aprašymas.
 2. Medijos duomenų rinkinys: lavinamųjų žaidimų programėlėms skirtų paveikslėlių, animacijos, teksto ir garsų paieška ir kūrimas. Kalbos: visų projekto partnerių kalbomis ir anglų kalba.
 3. Lavinamųjų žaidimų specifikacijos: parengiamasis maketas, dizainas ir techninis vadovas yra perkeliami į XML scenarijaus dokumentą, skirtą lavinamiesiems žaidimams sukurti.
 4. Lavinamųjų žaidimų programėlės skirtos iOS, Android, Windows kompiuteriui ir Windows planšetiniam kompiuteriui.
 5. Vadovas mokytojams ir specialistams, kurie nori pritaikyti lavinamųjų žaidimų programėles (Apps) klasėje. Vadovas parengtas visomis projekto partnerių kalbomis ir anglų kalba.
 6. Ataskaita
 7. Tinklalapis
 8. Vidinė partnerių bendravimo platforma aptarti projekto veiklas.

O1 – „Disleksiją turinčių asmenų pagrindiniai ugdymo principai“

O1 – „Disleksiją turinčių asmenų pagrindiniai ugdymo principai“ yra pirmasis bendras projekto partnerių sukurtas intelektinis produktas, kuris bus naudojamas tolimesniems projekto darbams ir intelektinių produktų kūrimui. Jame numatyti ne tik projekto ir kuriamų intelektinių produktų uždaviniai ir tikslai, bet ir priemonės, technologijos ir metodai, padėsiantys juos pasiekti.

O1 – „Disleksiją turinčių asmenų pagrindiniai ugdymo principai“ parengtas anglų kalba. Dokumentą sudaro 7 skyriai:

 1. Nacionalinė disleksiją turinčių jaunuolių situacijos analizė DYS2GO projekto partnerių šalyse ir lyginamoji partnerių šalių analizė.
 2. Perkeliamų ir pritaikomų elementų (patirties, metodų, geriausios praktikos, medijų) anksčiau įgyvendintuose projektuose aprašymas, kuriuos galima panaudoti kuriant lavinamuosius žaidimus, naudojamus mobiliuose įrenginiuose.
 3. Planuojamų lavinamųjų žaidimų bendro (lavinimo) tikslo apibrėžimas.
 4. DYS2 lavinamųjų žaidimų pirminės atrankos rezultatai.
 5. Rekomenduojami reikalavimai kompiuterinei techninei ir programinei įrangai.
 6. Bendroji lavinamųjų priemonių, ypač skirtų interaktyviam lavinimui mobiliuosiuose įrenginiuose, koncepcija.
 7. Bendroji vartotojo sąsajos koncepcija
 8. 7 priedai, kuriuose pateikti atrinkti iš septynių sričių DYS2 lavinamųjų žaidimų tipai.

O3 - Žaidimų specifikacijos

Žaidimų siužetai yra trumpos istorijos, jungiančios skirtingus lavinamuosius žaidimus. Mokymasis labiau įtraukia, kai lavinamieji žaidimai yra sujungti į vieną istoriją.

Pasiklydęs piramidėje

Archaeologist Storyline

Šis žaidimas tave įtrauks į Senovės Egipto gyvenimą. Šiame žaidime pagrindinis veikėjas gali būti tu, bet tik tuo atveju, jei seksi paskui mane. Esu Robis, sumanus ir nuotykius mėgstantis robotas. Palydėsiu tave į paslaptingą piramidžių pasaulį, kuriame patirsi netikėtų iššūkių. Tam, kad įveiktum juos, turi būti atidus, greitai veikti, logiškai mąstyti, apdairiai elgtis ir nesustoti pusiaukelėje. Būk šio žaidimo svarbiausias veikėjas. Laukiu tavęs!

Sėkmė ar nesėkmė?

Shopping storyline

Gera ar bloga sėkmė? Išskirtinė diena prekybos centre.

Žaidime jaunuolis Robis rengia vakarėlį draugams. Bet pirmiausia Robis turi nusipirkti užkandžių ir gėrimų vakarėliui. Robis keliauja į didžiulį prekybos centrą. Jis tiksliai žino, ką nori įgyti, bet viena kliūtis veja kitą....netikėti nuotykiai lyg niekada nesibaigiančiuose prekybos centro koridoriuose prasideda.... prisijunk ir padėk Robiui!

Kai svajonė išsipildo

Tomas’ leisure time

Šiame žaidime Jūs susipažinsite su jaunuoliu Tomu. Kai Tomui buvo aštuoneri metai, jam buvo nustatyta disleksija. Laisvalaikiu Tomas lavina įgūdžius, nes jis nori tapti archeologu, kaip ir jo senelis. Saulėtomis dienomis Tomui patinka leisti laiką pajūryje, o lietingomis dienomis – jis mieliau lieka namuose ir žaidžia lavinamuosius žaidimus. Tomas turi dar vieną svajonę...

Prisijunk ir žaisk kartu su Tomu, tada ir sužinosi, ar Tomo svajonė išsipildys.

Stebinanti kelionė

Young traveler

Žaidime sutiksi jaunuolį Robį, kuris nori keliauti aplink pasaulį ir ištyrinėti nematytas vietas. Jis turi įveikti kai kuriuos sunkumus. Jis bus labai laimingas, jei tu prisijungsi ir tai padarysite kartu! Ar padėsi jam?

Šeimos paslaptis

Jenny  and the family secret

Žaidime Dženei kyla dilema (tai patiria ne vienas jaunas žmogus) dėl šeimos paslapties.
Dženei yra 16 metų ir ji su tėčiu gyvena Austrijoje, labai gražioje vyndarystės tradicijomis garsėjančioje vietoje, 30 km nuo Vienos. Dženė nusiminusi ir liūdna. Tai susiję su jos tėčiu, mama (gyvenančia atskirai), Dženės vaikinu... Dženė nusprendžia pailsėti nuo visų... ir važiuoja aplankyti savo mamos, gyvenančios Berlyne. Čia ji sužinos šeimos paslaptį, kuri leis jai atrasti savo ateities viziją.

O5 - Specialisto vadovas

Nemokamas vadovas skirtas specialistams ir pedagogams, dirbantiems su disleksiją turinčiais jaunuoliais, taip pat jaunuolių tėvams, norintiems naudoti DYS2GO lavinamųjų žaidimų programėles mobiliuosiuose įrenginiuose (Android, Apple IOS) ir kompiuteriuose, turinčiuose Windows operacinę sistemą.
DYS2GO vadovas specialistams